Magdalena Jetelová  -  Bez názvu

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 29.11.2020 00:00:00

Magdalena Jetelová (*04.06.1946 )

Identifikační číslo: 15063

pastel, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 38 x 28 cm, rám

Vyvolávací cena: 8500Kč