Josef Jíra  -  Malá Skála

Aktuální cena: 145000

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 7072

olej, plátno, rok 1973, signováno PD, rozměr 70 x 80 cm, rám

Vyvolávací cena: 49000Kč