Karel Toman  -  Benátský karneval

Aktuální kupující: 0631

Karel Toman (*27.02.1931 †02.10.2000)

Identifikační číslo: 1445

litografie, aut. tisk, signováno PD, rozměr 30 x 25 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč