Vladimír Suchánek  -  Podzimní návrat

Aktuální cena: 3100
Aktuální kupující: 0107

Vladimír Suchánek (*12.02.1933 †25.01.2021)

Identifikační číslo: 14502

litografie, signováno DU, číslováno 34/70, rozměr 46 x 37 cm, volný list

Vyvolávací cena: 450Kč