Zdeněk Sklenář  -  Tajůplné město

Aktuální cena: 16000
Aktuální kupující: 0647

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 14854

litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 54/300, rozměr 24 x 30 cm, volný list, vydal ELK

Vyvolávací cena: 8500Kč