Josef Liesler  -  Krevetová večeře

Aktuální kupující: 0643

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 14515

litografie, rok 1965, signováno PD, číslováno 60/100, rozměr 42,5 x 53,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1250Kč