Rudolf Kundera  -  Lodě na břehu

Aukce je již uzavřena dne: 24.06.2020 20:10:00

Rudolf Kundera (*09.03.1911 †09.01.2005)

Identifikační číslo: 14362

olej, karton, signováno PD, rozměr 18 x 28 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019

Vyvolávací cena: 9500Kč