Petr Nikl  -  Hlava

Aktuální cena: 1250
Aktuální kupující: 0631

Petr Nikl (*08.11.1960 )

Identifikační číslo: 3543

litografie, rok 2001, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 24 x 17 cm , volný list

Vyvolávací cena: 1250Kč