Jiří Šalamoun  -  Pátek třináctého

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2020 21:30:00

Jiří Šalamoun (*17.04.1935 †31.03.2022)

Identifikační číslo: 13693

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 40/60, rozměr 30 x 42 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1700Kč