Oldřich Kulhánek  -  Hommage à Jacopo Pontormo

Aktuální cena: 9300
Aktuální kupující: 0555

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 14506

litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 9/100, rozměr 57 x 73,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2200Kč