Jiří Slíva  -  Dělený mozek

Aktuální kupující: 0107

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 14501

litografie, signováno PD, číslováno 28/65, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč