Karel Laštovka  -  Dotyk a Monolog

Aktuální cena: 2100
Aktuální kupující: 0107

Karel Laštovka (*15.02.1938 †03.11.1986)

Identifikační číslo: 14513

2x litografie, každá signována, číslováno Dotyk 12/50, Monolog 18/50, rozměr Dotyk 66 x 49,5 cm, Monolog 43,5 x 60 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 900Kč