Miroslav Šnajdr  -  Mravenec

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2020 20:55:00

Miroslav Šnajdr (*08.11.1938 )

Identifikační číslo: 3640

akvarel, pastel, uhel, papír, dřevo, rok 1965-6, signováno PD, rozměr 21 x 29 cm, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 9500Kč