Stanislav Vajce  -  Dialog o budoucnosti

Aktuální cena: 505
Aktuální kupující: 0324

Stanislav Vajce (*26.04.1935 †23.12.2019)

Identifikační číslo: 14517

litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 72/200, rozměr 43 x 33 cm, volný list

Vyvolávací cena: 100Kč