Stanislav Vajce  -  Dialog o budoucnosti

Aukce bude ukončena: 23.06.2020 20:40:00

Aktuální cena: 100

Stanislav Vajce (*26.04.1935 )

Identifikační číslo: 14517

litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 72/200, rozměr 43 x 33 cm, volný list

Vyvolávací cena: 100Kč