Karel Svolinský  -  Hlava

Aukce bude ukončena: 23.06.2020 20:20:00

Aktuální cena: 100

Karel Svolinský (*11.01.1896 †16.09.1986)

Identifikační číslo: 5270

litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Vyvolávací cena: 100Kč