Alfons Mucha  -  Lefèvre-Utile Gaufrettes Vanille

Aukce bude ukončena: 23.06.2020 20:15:00

Aktuální cena: 9900

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 6667

litografie, rok 1900, značeno v kameni, rozměr 17,5 x 17,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 9900Kč