Petra Oriešková  -  Vzpomínka na Dürera

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2020 20:10:00

Petra Oriešková (*16.08.1941 †16.10.2022)

Identifikační číslo: 5609

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč