Olga Karlíková  -  Skřivani II.

DRAŽÍ SE

Aukce bude ukončena: 23.06.2020 20:00:00

Aktuální cena: 550
Aktuální kupující: 0625

Olga Karlíková (*06.01.1923 †05.08.2004)

Identifikační číslo: 13067

litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 550Kč