Olbram Zoubek  -  Adam a Eva

Aktuální cena: 3600
Aktuální kupující: 0362

Olbram Zoubek (*21.04.1926 †15.06.2017)

Identifikační číslo: 14776

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 30 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč