Jaroslav Grus  -  Z výletu v Českém ráji

Aktuální cena: 10500
Aktuální kupující: 0420

Jaroslav Grus (*13.08.1891 †13.10.1983)

Identifikační číslo: 13631

olej, karton, vzadu číslo a razítko Národní galerie, rozměr 70 x 100 cm, rám, provenience: sbírka Mnichov, NSR

Vyvolávací cena: 9500Kč