Josef Liesler  -  Přihlížíme Dalího meditaci

Aktuální cena: 4000
Aktuální kupující: 0329

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 14498

litografie, rok 1991, signováno PD, aut. tisk, rozměr 54 x 38,5 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc.

Vyvolávací cena: 1300Kč