Ludmila Jiřincová  -  Dvě dívky

Aktuální cena: 1050
Aktuální kupující: 0406

Ludmila Jiřincová (*09.05.1912 †22.01.1994)

Identifikační číslo: 14491

litografie, signováno PD, číslováno 35/40, rozměr 14,5 x 10,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 350Kč