Ota Janeček  -  Jaro

Aktuální kupující: 0096

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 13071

litografie, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 22,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč