Václav Tikal  -  Hlava (Baronka z Vel. Losin)

Aukce je již uzavřena dne: 07.04.2020 20:55:00

Václav Tikal (*24.12.1906 †26.11.1965)

Identifikační číslo: 11533

olej, plátno, dřevo, rok 1961, signováno PD, rozměr 40 x 34 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 38000Kč