František Gross  -  Pokušení Sv. Antonína

Aktuální cena: 3500
Aktuální kupující: 0565

Identifikační číslo: 11697

litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 15/55, reprodukováno v soupisu grafického díla č. 447, rozměr 48 x 40 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3500Kč