Rudolf Kremlička  -  Mytí vlasů

Aukce bude ukončena: 07.04.2020 20:25:00

Aktuální cena: 700

Rudolf Kremlička (*19.06.1886 †03.06.1932)

Identifikační číslo: 5862

litografie, signováno PD, rozměr 14,5 x 13 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč