Josef Jíra  -  Chrudimka u Bojanova II.

Aktuální cena: 130000
Aktuální kupující: 0272

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 14476

olej, plátno, rok 1988, signováno PD, rozměr 60 x 70 cm, rám, vzadu popis

Vyvolávací cena: 49000Kč