Tomáš Bím  -  Křeslo II.

Aktuální kupující: 0426

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 5772

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 1200Kč