František Gross  -  Bulharsko

Aukce je již uzavřena dne: 10.12.2019 20:10:00

Identifikační číslo: 7707

olej, plátno, rok 1960, signováno PD, rozměr 25,5 x 35,5 cm, rámováno Brůžek

Vyvolávací cena: 25000Kč