Jan Zrzavý  -  Anděl

Aukce je již uzavřena dne: 10.12.2019 20:00:00

Identifikační číslo: 14847

litografie, rok 1920, značeno v kameni PD, rozměr papíru 22,5 x 15 cm, volný list, soupis díla Dvořák č. 16, příloha Veraikonu roč. VI. sešit 11-12

Vyvolávací cena: 3900Kč