Rudolf Kremlička  -  Žena u kavárenského stolku

Aukce je již uzavřena dne: 09.12.2019 20:15:00

Rudolf Kremlička (*19.06.1886 †03.06.1932)

Identifikační číslo: 5855

litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 25 x 17,5 cm, vydala Umělecká beseda, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč