Otakar Kubín ( Othon Coubine )  -  Děcko (s vlasy do čela sčesané a rovně zastřižené)

Aukce bude ukončena: 09.12.2019 20:10:00

Aktuální cena: 4200

Otakar Kubín ( Othon Coubine ) (*22.10.1883 †07.10.1969)

Identifikační číslo: 6529

litografie, rok 1924, signováno PD, soupis Siblík č. 63, str. 102, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4200Kč