Josef Čapek  -  Žebravé děti

Aukce bude ukončena: 09.12.2019 20:05:00

Aktuální cena: 12000

Josef Čapek (*23.03.1887 †14.04.1945)

Identifikační číslo: 5847

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82

Vyvolávací cena: 12000Kč