Jiří Švengsbír  -  Lampa smrti

Aukce je již uzavřena dne: 06.06.2019 21:35:00

Jiří Švengsbír (*09.04.1921 †03.03.1983)

Identifikační číslo: 13704

litografie, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 30,5 x 22,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 100Kč