Andy Warhol  -  Mickey Mouse

Aktuální cena: 8000
Aktuální kupující: 0521

Andy Warhol (*06.08.1928 †22.02.1987)

Identifikační číslo: 5980

litografie, rok 1980, signováno PD v kameni, číslováno 1049/5000, rozměr papíru 43 x 36 cm, tisku 24 x 24 cm, vydalo Carnegie Museum Of Art (Pittsburgh), vzadu razítko CMOA, pasparta

Vyvolávací cena: 5000Kč