Josef Hlinomaz  -  Vošklivej vopičák

Aktuální kupující: 0432

Josef Hlinomaz (*09.10.1914 †08.08.1978)

Identifikační číslo: 12208

fix, papír, rok 1977, signováno PD, rozměr 15 x 18,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2017-18

Vyvolávací cena: 4000Kč