František Gross  -  Prachovské skály

Aktuální cena: 8000
Aktuální kupující: 0467

Identifikační číslo: 7746

akvarel, tužka, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr 12,5 x 27,5 cm, volný list, reprodukováno v monografii Eva Petrová str. 252 č. 303

Vyvolávací cena: 8000Kč