Dalibor Matouš  -  Zátiší s rybou

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 31.03.2019 00:00:00

Dalibor Matouš (*21.08.1925 †20.12.1992)

Identifikační číslo: 5602

olej, sololit, rok 1957, signováno LD, vzadu popis a razítko ČSVU, rozměr 22 x 34 cm, rám

Vyvolávací cena: 12500Kč