Václav Hejna  -  Postava

Aukce je již uzavřena dne: 21.02.2019 21:05:00

Václav Hejna (*24.09.1914 †02.08.1985)

Identifikační číslo: 11950

olej, plátno, rok 1937, signováno vzadu a LN monogramem, rozměr 54 x 41,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 14000Kč