František Muzika  -  Žena

Aukce je již uzavřena dne: 21.02.2019 21:00:00

František Muzika (*26.06.1900 †01.11.1974)

Identifikační číslo: 2023

dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 2800Kč