Jiří Anderle  -  Hlava

Aktuální cena: 20000
Aktuální kupující: 0951

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 13037

akryl, dřevo, rok 2018, signováno LD, rozměr 20 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 18000Kč