Jan Zelenka  -  Podmořský objekt I.

Aukce je již uzavřena dne: 21.02.2019 20:10:00

Jan Zelenka (*22.10.1943 )

Identifikační číslo: 12562

akryl, plátno, rok 1994, signováno vzadu, rozměr 33 x 24 cm, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 4200Kč