Jiří Slíva  -  XXXXL

Aukce je již uzavřena dne: 21.02.2019 20:05:00

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 8453

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč