František Gross  -  Bulharsko, Kunčice, Periferie, Továrna

Aktuální kupující: 0999

Identifikační číslo: 9415

litografie, rok 1961, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 102 č. 239,240,241,242, rozměr 51,5 x 52 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč