Josef Istler  -  Hlava

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 13341

olej, papír, signováno PD, rozměr 46 x 33,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 11000Kč