Joan Miro'  -  Joan Miró litógrafo IV

Aukce je již uzavřena dne: 20.02.2019 21:20:00

Joan Miro' (*20.04.1893 †25.12.1983)

Identifikační číslo: 3461

litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 4600Kč