Josef Tockstein  -  Vesnice - Milenci

Aukce je již uzavřena dne: 20.02.2019 21:15:00

Josef Tockstein (*10.01.1912 †13.03.1992)

Identifikační číslo: 10867

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323

Vyvolávací cena: 2500Kč