Václav Rožánek  -  Ležící

Aukce je již uzavřena dne: 20.02.2019 20:55:00

Václav Rožánek (*05.09.1913 †08.05.1994)

Identifikační číslo: 12692

olej, papír, signováno PD, rozměr 21 x 30 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč