Zdeněk Sklenář  -  Zátiší

Aktuální cena: 11500
Aktuální kupující: 0270

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 13342

litografie, rok 1976, signováno DU, rozměr 25 x 39,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 7500Kč